REZERVACE: +420 267 751 545 | +420 720 031 554 REZERVACE ONLINE

Facebook čeština english

Grilovací akademie

Pojďte s námi grilovat – na Weber® Grill Academy Original

Grilujete rádi, ale na některá jídla si jednoduše netroufáte? Máte nový gril a cítíte potřebu vypilovat své kuchařské dovednosti? Chcete se dozvědět nejrůznější tipy a triky, jak si grilování usnadnit a dovést k dokonalosti? Pokud je vaše odpověď alespoň na jednu z otázek ano, pak neváhejte a pojďte grilovat s námi!

Weber® Grill Academy Original pořádané zde v Čechách patří do největší sítě škol grilování na světě. Stejně jako u nás, se lidé učí zacházet s grilem na více než sto místech, ve čtrnácti zemích světa. Pod vedením šéfkuchařů, kteří to s grilem opravdu umí, si účastníci osvojují nejrůznější grilovací metody a to na zařízeních na dřevěné uhlí, plynových, i elektrických. Mizí zde předsudky a nesprávné návyky, z grilování se stává pravá gastronomická disciplína a z grilu všestranný pomocník.

Na našem čtyřhodinovém kurzu Weber Grill Academy Original účastníci pod vedením šéfkuchařů Davida Izáka a Roberta Foukala, připravují kompletní menu – předkrm, 2 hlavní chody s přílohou a dezert. K dispozici mají kvalitní suroviny a prvotřídní vybavení značky Weber®. Kromě několika typů grilů si můžou vyzkoušet i řadu příslušenství – například zapalovací komín na rozžhavení paliva, zcela nové, přírodní a až tři hodiny žhnoucí brikety, nebo mnohostranně použitelné komponenty systému Gourmet BBQ, jehož podstatou je grilovací rošt s vyměnitelným středem. Kromě toho, že se všichni dobře najedí a dovědí mnoho nového, užijí si skvělé odpoledne čí večer.

Pojďte načerpat spoustu inspirace a osvojit si nové dovednosti s námi! Vaši blízcí to při domácích grilovačkách ocení…
 

Představení šéfkuchařů akademie

 
Šéfkuchař

David Izák

šéfkuchař

Šéfkuchař

Robert Foukal

šéfkuchař

Přihlášení na Weber Grill Academy Basic

Začátek kurzu v 17 hodin.
Doba trvání kurzu 4 hodiny.

Cena kurzu 40 000,- CZK  /  MAX. 15 OSOB
Účet: ČSOB 274417380/0300
 

Platební a storno podmínky

Klient odesláním závazné objednávky souhlasí s platebními a storno podmínkami pořadatele.

Pořadatel zašle obratem e-mailem zálohovou fakturu, kterou je potřeba uhradit v termínu splatnosti, nejpozději 4 pracovní dny před uskutečněním akce.

Klientovi bude vystavena a předána řádná faktura po uskutečnění akce dle platných daňových předpisů.

Místo na akci je rezervováno ve chvíli úhrady účastnického poplatku.

Při zrušení objednávky 10 a více pracovních dnů před datem konání akce vrátí pořadatel celou zaplacenou částku do 10 pracovních dnů na účet klienta.

Při zrušení objednávky méně jak 10 pracovních dnů před uvedeným termínem konání akce účtujeme 100 % z celkové ceny.

Pořadatel si vyhrazuje právo zrušit akci, a to v těchto případech:

Není naplněn minimální počet účastníků. Tento počet je uveden u každé akce.

Lektor nebude schopen z důvodu pracovní neschopnosti či jiné závažné překážky zajistit vedení akce.

V případě zrušení akce z důvodu na straně pořadatele bude tato skutečnost neprodlenně oznámena klientovi a zaplacená částka bude vrácena do 10 pracovních dnů na účet klienta.

Klient zaplacením souhlasí s případným uveřejněním fotek a videa z průběhu akce na (a nikoli výlučně) webových stránkách restaurace Pod Zámkem Průhonice a v jeho kanálech na sociálních sítích, tisku apod.