REZERVACE: +420 267 751 545 | +420 720 031 554 REZERVACE ONLINE

Facebook čeština english

Svatby

Příprava svatební tabule obřadu a večerní zábavy, to jsou naše specializace. Mějte svatbu bez starostí s přepravou hostů a nechte si zorganizovat obřad, hostinu a večerní zábavu u nás v Restauraci Pod Zámkem.

Vše Vám uspořádáme dle vašeho přání pro kapacitu až 120 osob uvnitř restaurace a dalších 70 hostů usadíme na terase. Svatební obřady organizujeme jak v restauraci, tak na naší terase s romantickým výhledem na Průhonický zámek. Večerní zábava se dá ještě navíc propojit s barem, který je v přízemí budovy také s vlastním vstupem na zahradu.

Samotné svatební menu pro vás a vaše blízké sestavíme vždy "na míru", ať jsou vaši hosté spokojení, na kompletní přípravu dohlédne kulinářský mistr Jan Pýcha. Kromě klasického menu pro vás rádi zajistíme i grilování na terase nebo svatební raut. Zajímá vás, jaká vzorová menu patří mezi nejoblíbenější? Najdete je zde..

Prostor naší restaurace je laděn do skandinávského stylu, který je v horkých letních měsících plně klimatizován, tudíž Vám i Vašim hostům je dopřáno úplného komfortu.

Dále Vám rádi zajistíme výzdobu a další služby dle dohody.

Šéfkuchař