REZERVACE: +420 267 751 545 | +420 720 031 554 REZERVACE ONLINE

Facebook čeština english

Restaurace Pod Zámkem

Ať už hledáte místo na romantickou večeři, rodinný oběd nebo pracovní setkání, prostředí a kuchyně naší restaurace Vás osloví svojí jedinečnou atmosférou zámeckého stylu, který se snoubí s nadčasovou elegancí.

Tradiční česká a mezinárodní kuchyně, je připravována pod dohledem šéfkuchaře Jana Pýchy, který patří mezi elitu ve svém oboru, a to nejen díky mnoha mezinárodním oceněním. Díky tomu čas prožitý v naší restauraci se pro Vás stane nezapomenutelným gastronomickým zážitkem.

Jan Pýcha
šéfkuchař

 

Svatby

Svatba patří mezi nejkrásnější dny v životě. Každá nevěsta, ženich i budoucí tchýně očekávají pohádkovou atmosféru, krásné prostředí i maximální péči.

*

Jsme rádi, že u těchto chvil můžeme být i my. Pomáháme organizovat obřady i hostiny, tvoříme atmosféru a snažíme se, aby každý svatební den byl právě takový, jaký ho svatebčané chtějí mít - jediný a nejkrásnější.

*

Víme, že nevěsta i ženich mají s přípravou svatby spoustu práce, my vám ale pomůžeme zvládnout předsvatební přípravy beze stresu a s úsměvem.

*

Ročně připravujeme několik desítek svateb a hostin. Soustředíme se na každý detail, posloucháme přání svatebčanů a jsme pyšní na to, že každá svatba je opravdu jedinečná.

*

Pojďme si užít přípravy i vaší svatby - řekněte nám vaše představy a to ostatní nechte na nás.

 

Rezervace

Pro Váš komfort a jistotu Vámi vybraného místa, nevhájete a rezervujte si svůj stůl.

Prosíme o vyplnění niže uvedeného formuláře a Váš stůl bude nachystán a rezervován jen pro Vás.

Data z formuláře jsou uchovávána pouze pro interní potřeby společnosti a nebudou poskytována třetím osobám. V případě, že si nepřejete, aby se data uchovávala prosím napište nám na náš email.

Reference

Návštěvou Vaší restaurace Pod Zámkem jsem byl doslova okouzlen.

Nejen prostředí, ale příjemný personál, který nám pomohl s výběrem pokrmu, praskání dříví v krbu a Vaše kuchyně mě doslova uneslo. Třešničkou celého večera bylo osobní setkání s šéfkuchařem Janem Pýchou, který se s námi ochotně bavil o tématech gastronomie a poradil nám také přípravou určitých pokrmů, které bychom si rádi přichystali doma.

Od té doby se do restaurace Pod Zámkem stále rádi vracíme a minulý rok nám bylo potěšením svěřit do rukou pana Pýchy organizaci naší svatební hostiny.