REZERVACE: +420 267 751 545 | +420 720 031 554 REZERVACE ONLINE

Facebook čeština english

Nejkrásnější svatba bude ta vaše

Jistě chcete, aby svatba patřila mezi nejkrásnější dny vašeho života.

Já i mí kolegové vám rádi pomůžeme připravit takový obřad i hostinu, na kterou budete vzpomínat vy i vaši přátelé.

Pohádková atmosféra naší restaurace a okolí, prvotřídní kuchyně i naše dlouholetá spolehlivost a profesionalita, to jsou záruky, že váš svatební den proběhne tak, jak si budete přát.

Ačkoliv každý rok připravíme několik desítek svatebních obřadů a hostin, soustředíme se na každý detail, posloucháme přání svatebčanů a máme radost z toho, že každá svatba u nás je opravdu jedinečná.

Chcete-li, aby vaše svatba byla nejen pohádková, ale hlavně taková, jakou jste si ji vysnili, pojďme se potkat. Poslechneme si vaše představy a připravíme pro vás právě takovou svatbu, jakou si budete přát.

Těšíme na vás

Naše služby

OBŘAD - není jenom jeden způsob, jak si vzájemně říci své "Ano". Obřad můžeme připravit nejen uvnitř restaurace, ale třeba i pod slavobránou na naší terase nebo přímo venku na zahradě pod zámkem. Kapacita restaurace je 120 lidí, dalších 70 svatebčanů se pohodlně usadí na terase.
*
PROSTORY - k dispozici máme obrovský vnitřní prostor laděný do skandinávského stylu, umožňující připravit svatbu moderní i rustikální či pohádkovou. Prostorná terasa a zahrada jsou ideální pro letní svatební obřady, rauty nebo třeba hry a veselice. Svatebčané mohou také využít prostory naše velkého baru nebo zámeckého salónku.
*
VÝZDOBA - chcete se vdávat jako princezna? Vyznáváte moderní eleganci nebo spíše rustikální styl? Exteriér i interiér restaurace a svatební tabuli zaranžujeme tak, abychom potrhli styl, který máte rádi.
Rádi také pomůžeme s volbou svatební kytice a květinové výzdoby - cílem je nejen podtrhnout krásu nevěsty, ale dosáhnout souladu mezi jednotlivými prvky výzdoby.
*
TABULE a HOSTINA - je mnoho možností, jak pohostit svatebčany a užít si svatební veselí. Můžete si vybrat z oblíbených svatebních menu nebo rádi připravíme jednotlivé chody podle vašich požadavků.
*
FOTOGRAFOVÁNÍ - až se za pár let ohlédnete, ať je na co vzpomínat! A jak vzpomínat lépe, než nad svatební fotoknihou, případně s natočeným svatebním filmem.
*
HUDEBNÍ PRODUKCE a ZÁBAVA - nechceme hudbou přehlušit manželovo "ano", chceme umocnit vaše zážitky a dát vám možnost prožít svatební veselí "naplno" - proto jsou naše prostory perfektně ozvučené. Hudbu můžeme pouštět vaši vlastní nebo zajistit DJ či přímo živou kapelu. Tančit je u nás možné nejen uvnitř restaurace, ale pochopitelně i ve venkovních prostorách, třeba na prostorné zahradě.
*
TRANSPORT a UBYTOVÁNÍ - k dispozici máme řadu hotelů nebo penzion Pod zámkem, vše v blízkosti naší restaurace. Pochopitelně můžeme zajistit i dopravu svatebčanů do jiných prostor či odvoz do Prahy.
*
A CO JEŠTĚ? - nenecháme zapadnout žádný váš nápad nebo přání. Máte v rodině speciální svatební zvyklosti, které u nás můžeme zrealizovat? Potřebujete zajistit vizážistku nebo oceníte služby svatební koordinátorky?

Svatební hostina

Věříme, že "láska prochází žaludkem". Kdy jindy, než při svatební hostině pohladit naše žaludky něčím opravdu výjimečným?

Připravíme pro vás svatební menu sestavené z pokrmů staročeské nebo mezinárodní kuchyně.

  • Rádi vám nabídneme naše nejoblíbenější MENU
  • nebo sestavíme celou hostinu přímo na míru podle vašich konkrétních požadavků.
  • můžeme připravit svatební raut
  • zajistíme oblíbené grilování na venkovní terase
  • pomůžeme s volbou svatebního dortu, tradičních domácích koláčků a výslužky
  • a zajistíme, aby svatebčané neměli hlad ani pozdě večer.

Na co nezapomenout?

S plánováním svatby je třeba začít s několikaměsíčním předstihem. Jistě zvládneme připravit obřad i hostinu rychleji, pro vaši vlastní pohodu je ale určitě dobré promyslet váš velký den předem.

Pojďme se sejít včas a řekněte nám svá přání a očekávání. Najdeme vhodný termín a začneme chystat všechny detaily tak, abyste se během svatebního dne mohli soustředit už jen sami na sebe.

Jen malá pomoc - náš malý svatební manuál najdete ZDE