REZERVACE: +420 267 751 545 | +420 720 031 554 REZERVACE ONLINE

Facebook čeština english

Nejkrásnější svatba bude ta vaše

Jistě chcete, aby svatba patřila mezi nejkrásnější dny vašeho života.

Já i mí kolegové vám rádi pomůžeme připravit takový obřad i hostinu, na kterou budete vzpomínat vy i vaši přátelé.

Pohádková atmosféra naší restaurace a okolí, prvotřídní kuchyně i naše dlouholetá spolehlivost a profesionalita, to jsou záruky, že váš svatební den proběhne tak, jak si budete přát.

Ačkoliv každý rok připravíme několik desítek svatebních obřadů a hostin, soustředíme se na každý detail, posloucháme přání svatebčanů a máme radost z toho, že každá svatba u nás je opravdu jedinečná.

Chcete-li, aby vaše svatba byla nejen pohádková, ale hlavně taková, jakou jste si ji vysnili, pojďme se potkat. Poslechneme si vaše představy a připravíme pro vás právě takovou svatbu, jakou si budete přát.

Těšíme na vás

Naše služby

OBŘAD - není jenom jeden způsob, jak si vzájemně říci své "Ano". Obřad můžeme připravit nejen uvnitř restaurace, ale třeba i pod slavobránou na naší terase nebo přímo venku na zahradě pod zámkem. Kapacita restaurace je 120 lidí, dalších 70 svatebčanů se pohodlně usadí na terase.
*
PROSTORY - k dispozici máme obrovský vnitřní prostor laděný do skandinávského stylu, umožňující připravit svatbu moderní i rustikální či pohádkovou. Prostorná terasa a zahrada jsou ideální pro letní svatební obřady, rauty nebo třeba hry a veselice. Svatebčané mohou také využít prostory naše velkého baru nebo zámeckého salónku.
*
VÝZDOBA - chcete se vdávat jako princezna? Vyznáváte moderní eleganci nebo spíše rustikální styl? Exteriér i interiér restaurace a svatební tabuli zaranžujeme tak, abychom podtrhli styl, který máte rádi.
Rádi také pomůžeme s volbou svatební kytice a květinové výzdoby - cílem je nejen podtrhnout krásu nevěsty, ale dosáhnout souladu mezi jednotlivými prvky výzdoby.
*
TABULE a HOSTINA - je mnoho možností, jak pohostit svatebčany a užít si svatební veselí. Můžete si vybrat z oblíbených svatebních menu nebo rádi připravíme jednotlivé chody podle vašich požadavků.
*
FOTOGRAFOVÁNÍ - až se za pár let ohlédnete, ať je na co vzpomínat! A jak vzpomínat lépe, než nad svatební fotoknihou, případně s natočeným svatebním filmem.
*
HUDEBNÍ PRODUKCE a ZÁBAVA - nechceme hudbou přehlušit manželovo "ano", chceme umocnit vaše zážitky a dát vám možnost prožít svatební veselí "naplno" - proto jsou naše prostory perfektně ozvučené. Hudbu můžeme pouštět vaši vlastní nebo zajistit DJ či přímo živou kapelu. Tančit je u nás možné nejen uvnitř restaurace, ale pochopitelně i ve venkovních prostorách, třeba na prostorné zahradě.
*
UBYTOVÁNÍ - k dispozici máme v obci Průhonice řadu hotelů nebo přímo přes ulici Penzion Pod zámkem, vše v blízkosti naší restaurace. 
*

 

Svatební hostina

Věříme, že "láska prochází žaludkem". Kdy jindy, než při svatební hostině pohladit naše žaludky něčím opravdu výjimečným?

Připravíme pro vás svatební menu sestavené z pokrmů staročeské nebo mezinárodní kuchyně.

  • Rádi vám nabídneme naše nejoblíbenější MENU
  • nebo sestavíme celou hostinu přímo na míru podle vašich konkrétních požadavků.
  • můžeme připravit svatební raut
  • zajistíme oblíbené grilování na venkovní terase
  • pomůžeme s volbou svatebního dortu, tradičních domácích koláčků a výslužky
  • a zajistíme, aby svatebčané neměli hlad ani pozdě večer.

Na co nezapomenout?

S plánováním svatby je třeba začít s několikaměsíčním předstihem. Jistě zvládneme připravit obřad i hostinu rychleji, pro vaši vlastní pohodu je ale určitě dobré promyslet váš velký den předem.

Pojďme se sejít včas a řekněte nám svá přání a očekávání. Najdeme vhodný termín a začneme chystat všechny detaily tak, abyste se během svatebního dne mohli soustředit už jen sami na sebe.

Jen malá pomoc - náš malý svatební manuál najdete ZDE